Aktualnosti

18.01.2014 Zimovanje djece

U organizaciji agencije "Trakošćan Tours" tridesetero mališana vrtića boraviti će od 23. siječnja do 30. siječnja 2014.

09.01.2014 Zimovanje djece

U organizaciji agencije "Trakošćan Tours" tridesetero mališana vrtića boraviti će od 23. siječnja do 30. siječnja 2014.

Za roditelje

 Poštovani roditelji,

U nastavku slijede popisi djece (po skupinama) upisane u jaslice/ vrtić objekta na Kajzerici.

Očekujemo Vas u ponedjeljak, 08. rujna u vrijeme navedeno u tablicama. Predviđeno vrijeme

trajanja igraonice (prvog susreta, upoznavanja) je 40 minuta. Ne zaboravite ponijeti papuče za sebe i dijete !

Prije ulaska u sobe dnevnog boravka bit će organizirano potpisivanje ugovora.

Dobro došli ! S radošću Vas očekujemo.

ravnateljica i stručni tim

 

JASLICE 1 (JASLIČKA JEDINICA 6/7 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Maja Petrošević, Klara Rukavina

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BENKOVIĆ TARA

8.30

2

BROZOVIĆ LENON

8.30

3

ČIZMIN KARLOVIĆ TIN

8.30

4

HALAR MIHAEL

8.30

5

HUBER VIKTORIA

8.30

6

ILOVAČA MIA

9.30

7

JURIĆ ĆIVRO LENI

9.30

8

KOVAČEVIĆ HANA

9.30

9

LJUBIŠIĆ LUKAS

9.30

10

MAGDIĆ FRAN

9.30

11

MILETIĆ DORA

9.30

12

NOVOTNY VILI

10.30

13

PALJUG GABRIEL

10.30

14

PEHAREC MAGDALENA

10.30

15

ROMIĆ MARIN

10.30

16

ŠABIĆ ANTEA

10.30

17

ŽUPAN JAN

10.30

 

 

 

 

 

 

JASLICE 2 (JASLIČKA JEDINICA 8/9 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Marija Vučemilović Grgić, Tajana Budanović

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BARTOLIN MATEJ

8.30

2

ČAČIĆ ANTE IVAN

8.30

3

ĆURIĆ MAJA

8.30

4

DEBELJUH ADRIJAN

8.30

5

GRGUREVIĆ NATALI

8.30

6

GRGURIĆ LOVRO

9.30

7

GVERIĆ MARTA

9.30

8

HASANOVIĆ AMIL

9.30

9

HORVAT FELJA DEA

9.30

10

IMPRIĆ VALENTINA

9.30

11

KALAJŽIĆ FRAN

9.30

12

KESAR TIN

10.30

13

LOBOREC GABRIEL

10.30

14

MAROŠEVIĆ MARTA

10.30

15

PELAIĆ UNA

10.30

16

TUŠAK NOEL MARINO

10.30

17

VRAČEVIĆ LUKAS

10.30

 

 

 

 

 

 

JASLICE 3 (PRIZEMLJE prostor igraonice 2)

Odgojiteljice:  Ilijana Čalušić, Višnja Božićević

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

ABOVIĆ MIRTA

8.30

2

AUGUSTINOVIĆ EVA

8.30

3

BRITVEC ALINA

prema dogovoru

4

DVORNIK NINA

8.30

5

FRANIĆ LUKA

8.30

6

FRANJIĆ MIA

9.30

7

KEGELJ KARLO

9.30

8

MARGIT NIKOLA

9.30

9

MARKOVIĆ HELENA

9.30

10

MAROJEVIĆ DOMINIK

9.30

11

MLINAC TINA

9.30

12

PETROVIĆ JAN

10.30

13

PRTORIĆ JAKOV

10.30

14

SERTIĆ LUKA

10.30

15

ŠAKIĆ ADRIAN

10.30

16

ŠALINOVIĆ JERKO

10.30

17

ŠUĆUR ŠIMUN

10.30

 

 

 

 

 

 

JASLICE 4 (PRIZEMLJE prostor igraonice 2)

Odgojiteljice: Tamara Zagorščak, Maja Kutrevac

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BEROVIĆ BRUNO SEBASTIJAN

8.30

2

ĐURETEK JAN

8.30

3

FRANKOLA MARINA

8.30

4

GEČEK ELENA

8.30

5

KOŽUMANAC TENA

8.30

6

KRSTIČEVIĆ VEDRAN

9.30

7

KUČIĆ DINO

9.30

8

KURTUŠIĆ MISLAV

9.30

9

KUŠPILIĆ ANJA

9.30

10

LATO DORIJAN

9.30

11

MARASOVIĆ MATEJ

9.30

12

MARIĆ NATALI

10.30

13

MOSLAVAC LUKA

10.30

14

ORŠIĆ FRAN

10.30

15

PALIJAN ROKO

10.30

16

PUŠELJIĆ IVAN

10.30

17

ŽIŽAK LUKA

10.30

 

 

 

 

 

 

JASLICE 5 (PRIZEMLJE prostor igraonice 1)

Odgojiteljice: Marija Jerković, Iva Culi

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

ANDABAKA GRGA

8.30

2

BABIĆ GABRIELA

8.30

3

ĆOSIĆ SARA

8.30

4

HRVAT POSTRUŽIN LANA

8.30

5

IVIĆ KARLO

8.30

6

JAMIĆ FILIP

9.30

7

LOVRINČEVIĆ MATEJ

9.30

8

LURI BAJS PAULA

prema dogovoru

9

PRUGOVEČKI LUKA

9.30

10

RADOŠ NIKO

9.30

11

RAKIĆ ANJA

9.30

12

SLOGAR VITO

10.30

13

SLUNJSKI VRENKO BRUNO

10.30

14

ŠEBEKOVIĆ KLARA

10.30

15

TIĆAK LEONA

10.30

16

TUSTANIĆ VID

10.30

17

ZAJEC VITA

10.30

 

 

 

 

 

 

JASLICE 6 (JASLIČKA JEDINICA 6 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Asja Marić, Christine Posavec

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

AVDIČEVIĆ PETAR

8.30

2

BANDO JAKOV

8.30

3

BORAS FRAN PETAR

8.30

4

DUSHI DORIAN

prema dogovoru

5

DUSHI LEA LUCIA

prema dogovoru

6

DVORŽAK FILIP

8.30

7

HEĆIMOVIĆ LORENA

8.30

8

IVANKO NIKA

prema dogovoru

9

KALEB KLARA

prema dogovoru

10

KONJARIK TIA

9.30

11

KUNA DORA

9.30

12

KUNA PATRICIJA

9.30

13

LESKOVAR NINA

9.30

14

MATIĆ MILA

9.30

15

MIKULIĆ IVAN

10.30

16

PAP GABRIJEL

prema dogovoru

17

SAVIĆ KORINA

10.30

18

SMOLJAN LARA

10.30

19

ŠILJEG NIKO

10.30

20

TIĆAK FILIP

10.30

21

VODANOVIĆ ŠIMUN

10.30

22

ZUBAK MARO

10.30

JASLICE 7 (JASLIČKA JEDINICA 7 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Martina Jurić, Anđelka Terzić Panić

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BAGIĆ LARA

8.30

2

BAŠIĆ PAVLA

8.30

3

ĆOSIĆ BRUNA

8.30

4

ĆOSIĆ PETRA

8.30

5

ĆUBIĆ JOSIP

8.30

6

GRMOVŠEK NOA

8.30

7

HRGOVIĆ IVANO

8.30

8

HRŠAK UNA

9.30

9

JOZIĆ KRISTIJAN

9.30

10

JURIĆ VIHOR

9.30

11

KARAČIĆ MATEA

9.30

12

KARAČIĆ MIA

9.30

13

KRAJINA FILIP

9.30

14

KREŠIĆ TINA

9.30

15

KRIŽANAC LUCIJA

prema dogovoru

16

KUŠT LOTTA

10.30

17

LAJTMAN VIKTOR

10.30

18

MEDIĆ NIKO

10.30

19

MIKULIĆ MATEJ

10.30

20

ŠANTIĆ FILIP

10.30

21

ŠLOPAR LUKAS

10.30

22

ŽILIĆ DORJA

10.30

JASLICE 8 (JASLIČKA JEDINICA 8 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Vesna Gradištanac, Mirja Karla Šuljak 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BABIĆ MAJA

8.30

2

BOLANČA MARIN

8.30

3

BUŠIĆ BRIGITA

8.30

4

ČOVIĆ NIKOL

8.30

5

ČULJAT LANA

8.30

6

ĆUK JANA MARTA

8.30

7

ERLIĆ DONATELA

8.30

8

FRANJKIĆ TONI

9.30

9

GRGUREVIĆ BARTOL

9.30

10

HORAK MARKO

9.30

11

JOZES NOEL

9.30

12

KELAVA ANĐELA

9.30

13

KOSTOVSKI LUKA

9.30

14

MARKOVIĆ LORENA

9.30

15

MARTIĆ TONI

10.30

16

MORIĆ ROKO

10.30

17

RAJNOVIĆ IVIJAN

10.30

18

REBROVIĆ DAVID

10.30

19

TEREK TADIJA

10.30

20

VIŽINTIN MARIJA

10.30

21

VUKOVIĆ JULIAN

10.30

 

 

JASLICE 9 (JASLIČKA JEDINICA 9 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Sanja Rašpica, Ana Barukčić

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BOŽIĆ LUNA

8.30

2

BRTAN IVAN

8.30

3

BUDROVČAN DOMINIK

8.30

4

DOBRIĆ DAVID

8.30

5

GLOBAN TOMO

8.30

6

JAGATIĆ MARIJANA

8.30

7

KARDAŠ LUKA

8.30

8

KLARIĆ ŽANA

9.30

9

MATKOVIĆ DOMINIK

9.30

10

MIŠKULIN SARANTHORN HANA

9.30

11

MONTEL VIKTOR

9.30

12

PISTOR FRIDA

9.30

13

PRAŠTALO NORA

9.30

14

TUNUKOVIĆ VITA

9.30

15

VIDOVIĆ ANZULOVIĆ JAN

10.30

16

VOJNOVIĆ GABRIELLA

10.30

17

VRBAT MIA

10.30

18

VUKŠINIĆ LUKA

10.30

19

ZDJELAR MARKO

10.30

20

ZUBOVIĆ EVA

10.30

21

ZUBOVIĆ NIKA

10.30

22

ŽIVČIĆ FILIP

10.30

JASLICE 10 (JASLIČKA JEDINICA 10 IGRAONICA 1 PRIZEMLJE)

Odgojiteljice: Marija Blažević, Ivona Kruljac

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

ALAGIĆ LARA

8.30

2

BULIĆ NIKA

8.30

3

JOSIPOVIĆ OLIVER

8.30

4

JURICA LUCIJAN

8.30

5

KNEŽEVIĆ KATARINA

8.30

6

KOSIĆ LUKA

8.30

7

LEUTAR ELENA MARIJA

8.30

8

PERIĆ GABRIJELA

9.30

9

RADAN FABIAN

9.30

10

RAKIĆ LANA

9.30

11

REZEK LEON

9.30

12

ROŽDIJEVAC TENA

9.30

13

SRDOČ TEA

9.30

14

STANČIĆ LORENA

9.30

15

ŠARIĆ MARTA AGNEZA

10.30

16

ŠIMUNOVIĆ JAKOV

10.30

17

ŠIRANOVIĆ LORENA

10.30

18

ŠPRIŠIĆ BORNA

10.30

19

TIŠLJAR KARLO

10.30

20

TUFEKČIĆ BORNA

10.30

21

VALJIN SARA RAFAELA

10.30

22

VARIVODA NIKA

10.30

 

VRTIĆ  S (VRTIĆKA JEDINICA 1 KAT)

Odgojiteljice: Josipa Kruneš, Morana Bertol

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BARAĆ TOMISLAV

8.30

2

BIŠKUP LEONA

8.30

3

BUDIMIR NIKA

8.30

4

BUŠIĆ ANTE

8.30

5

ĐIDO MARKO

8.30

6

EROR ANDREJ

8.30

7

GALIĆ PETRA

8.30

8

GOLENKO MATEO

8.30

9

GORIČKI LARA

8.30

10

HERCEG MARO

9.30

11

JUHA IVANO

9.30

12

KRULIĆ LUCIJA

9.30

13

KRZNARIĆ SARA

9.30

14

KUTIJA EVA

9.30

15

MARIJANOVIĆ FILIP

9.30

16

MATKOVIĆ MARIO

9.30

17

MESIĆ FRAN

9.30

18

MILANOVIĆ LARA

9.30

19

NEMET FILIP

10.30

20

PETEK VIKTOR

10.30

21

SILADIĆ BORNA

10.30

22

SKLEDAR LEO

10.30

23

SMOLJAN MIA

10.30

24

ŠUTAK LUKA

10.30

25

VUČINA PETRA

10.30

26

ŽLENDER LUKA

10.30

 

 

 

 

 

VRTIĆ ŠO (VRTIĆKA JEDINICA 2 KAT)

Odgojiteljice: Kristina Trglačnik, Ivana Vujisić Galunić

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1.

AREŽINA LUKA

8.30

2.

BARAĆ ANA

8.30

3.

BRICA RIANA

8.30

4.

CRNOGORAC LANA

8.30

5.

ČULJAT LUKA

8.30

6.

ĆOSIĆ FRANCISKA

8.30

7.

DEBOGOVIĆ ANTONIO

8.30

8.

GRGUREVIĆ VID

9.30

9.

JAMIĆ KORINA

9.30

10.

KELAVA DOMINIK

9.30

11.

KOTAR BRUNA

9.30

12.

KOVAČEVIĆ DANIJEL

9.30

13.

MARIĆ NEO

9.30

14.

MAROEVIĆ MIHAEL

9.30

15.

MIHANOVIĆ ROKO

prema dogovoru

16.

PARAĆ TIA

9.30

17.

RADAŠ DORA

10.30

18.

RADAŠ IVAN

10.30

19.

ŠALINOVIĆ MARITA

10.30

20.

ŠAPIĆ ZARA

10.30

21.

ŠETKA LUCIJA

10.30

22.

VRBIĆ GITA

10.30

23.

ZANKI MARKO

10.30

24.

ZEMAN GABRIJEL

10.30

25.

ŽLENDER NOA

prema dogovoru

 

VRTIĆ E2  (VRTIĆKA JEDINICA 3 KAT)

Odgojiteljice: Ines Kuharić, Ivana Žalac

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BELAMARIĆ LUKA

8.30

2

BILOSNIĆ DAVID

8.30

3

BUIĆ PAULA

8.30

4

DVORNIK TONI

8.30

5

HRŠAK ANA

8.30

6

IDŽAKOVIĆ ANA

8.30

7

JURIČINEC DORA

8.30

8

KERA FRANKA

8.30

9

KONDIĆ EMA

8.30

10

KOVAČIĆ ĐERIĆ JELENA

9.30

11

KRIŽAN TONKA

9.30

12

LACIĆ HANA

9.30

13

LEŠ ANDRO NIKO

9.30

14

LETICA MARKO

9.30

15

MAŠIĆ KARLA

9.30

16

MATKOVIĆ ANJA

9.30

17

MIHALJEVIĆ LUKAS

9.30

18

PERNEK JONA

10.30

19

STEPANIĆ LEON VIGO

10.30

20

ŠUJEVIĆ MATIJA

10.30

21

TOLIĆ PAVAO

10.30

22

VALJIN TOMA EMANUEL

10.30

23

ZADO BEŠKER NIKO

10.30

24

ZUBAK NINA

10.30

25

ŽIŽAK MARKO

10.30

 

 

VRTIĆ E1  (VRTIĆKA JEDINICA 4 KAT)

Odgojiteljice: Mirna Kuže, Diana Lovinčić

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

AKALOVIĆ EMA

8.30

2

BANDO FRAN

8.30

3

BELAMARIĆ TENA

8.30

4

BOŽIĆ KATJA

9.30

5

CERANJA KLEA

8.30

6

ČIŽMEK PIA

8.30

7

DUBRAVČIĆ ROSA

8.30

8

DŽAPO ZVONIMIR

8.30

9

FADINI LEON

8.30

10

GLAVAČ EVA

8.30

11

GUGIĆ LENA

9.30

12

IVANKOVIĆ FILIP

9.30

13

KIŠIČEK LUKA RAFAEL

9.30

14

KULUŠIĆ MARKO

9.30

15

LEKO LEA

9.30

16

LURI BAJS ELENA

9.30

17

MATANOVIĆ MARKO

9.30

18

MATIJEVIĆ AMARIE

10.30

19

PERIĆ IVANO

10.30

20

PETELINŠEK MATIJA

10.30

21

PRŠA GABRIELA

10.30

22

RAIĆ NINA

10.30

23

SERDARUŠIĆ FILIPA

10.30

24

TOMIĆ PETAR

10.30

25

TOŠIĆ PATRIK

10.30

 

VRTIĆ 9/10 1  (VRTIĆKA JEDINICA 6 KAT)

Odgojitelji/ce: Miljenko Joković, Mateja Čota

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

AUGUSTINOVIĆ LUKA

8.30

2

BIŠKUPIĆ ANTE

8.30

3

BOBINAC LARA

8.30

4

ČOVIĆ IVA

8.30

5

ĆOSIĆ ANTE

8.30

6

DADIĆ MAKS

8.30

7

DUVNJAK ANTONIO

8.30

8

DVEČKO TOMISLAV

8.30

9

FRANJKIĆ IVAN

8.30

10

GAGRO IVA

9.30

11

GERGETA JAKOV

9.30

12

HORVAT FELJA MATEO

9.30

13

HORVATINEC ROKO

9.30

14

JUNUZOVIĆ ISMET

9.30

15

KELAVA MARIJA

9.30

16

KIŠ ERIK

9.30

17

KOLOVRAT ANDREA

9.30

18

KOMUŠANAC LUKA

prema dogovoru

19

KOSTELIĆ PAVLA

10.30

20

KUTLEŠA TARA

10.30

21

MIHALJEVIĆ PIA

10.30

22

PETRIČIĆ MARTA

10.30

23

ROKOVIĆ CVITA

10.30

24

SUČEC KARLO

10.30

25

TIŠLJAR BORNA

10.30

26

VRBAT ELA

10.30

27

ZAMBONI PAOLO

10.30

 

VRTIĆ 9/10 2  (VRTIĆKA JEDINICA 7 KAT)

Odgojiteljice: Zrinka Radoš Ricciardi, Valerija Bedeković

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BILUŠIĆ KLARA

8.30

2

BLAHA MATIJA

8.30

3

BUHISI ANAS

8.30

4

CESAREC TESA

8.30

5

ČAVLINA ANJA

8.30

6

ČILIĆ VAL

8.30

7

ČULJAK LUCIJA

8.30

8

ĆOSIĆ MARJAN

8.30

9

GLAVAŠ GABRIJEL

8.30

10

GORIČKI NIKA

9.30

11

HASANOVIĆ EMIN

9.30

12

HRŽIĆ NIKŠA

9.30

13

JAKOVLJEVIĆ MARKO

9.30

14

KATIĆ DORIAN

9.30

15

KIŠIČEK LEON GABRIEL

9.30

16

KOŽUMANAC NIKA

9.30

17

LIVAJUŠIĆ TOMA

9.30

18

MADUNA NINA

9.30

19

MARKOVIĆ FILIP

10.30

20

MARKOVIĆ PETRA

10.30

21

MEDAKOVIĆ SARA

10.30

22

PAŠIĆ VIGO

10.30

23

RAKIĆ LARA

10.30

24

SADIKOVIĆ LEON

10.30

25

VALJAK MARKO

10.30

26

VUK ANA

10.30

27

ZAJEC TOMAS

10.30

 

VRTIĆ   11  1  (VRTIĆKA JEDINICA 8 KAT)

Odgojiteljice: Biserka Bajs, Ana Vargazon

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BAČANEK MATEA

8.30

2

BARIČEVIĆ KARMEN

8.30

3

CRNOGORAC MARIJA

8.30

4

CVETKOV SVEN

8.30

5

ČULJAK BRIGITA

8.30

6

DEMIROVIĆ ZLATAN

8.30

7

EMINOVIĆ TARA

8.30

8

FILIPOVIĆ FILIP

8.30

9

FILIPOVIĆ VIKTOR

8.30

10

JERGOVIĆ GABRIEL

9.30

11

JEZERINAC PETAR

9.30

12

JUKIĆ ANTONIO

9.30

13

KARAMEHMEDOVIĆ IMAN

9.30

14

KULIĆ MRAVAK ELIN

9.30

15

MAJSTOROVIĆ LUKA

9.30

16

PERIĆ ROKO

9.30

17

PRELEC LISA

9.30

18

RAŠETA LARISA

10.30

19

STIPIĆ MARKO

10.30

20

ŠAVRLJAN PETAR

10.30

21

ŠTRBIĆ DOMINIK

10.30

22

ŠTULIĆ EMA

10.30

23

ŠUĆUR IVAN

10.30

24

VUČEMILOVIĆ VITO

10.30

25

ZEMAN ZITA

10.30

 

VRTIĆ  11  2  (VRTIĆKA JEDINICA 9 KAT)

Odgojiteljice: Lidija Rapo, Krešimir Stergar

 

RB

PREZIME I IME DJETETA

VRIJEME DOLASKA NA IGRAONICU

1

BUBNIĆ DOMAGOJ

8.30

2

ĆETKOVIĆ LAV

8.30

3

ĆETKOVIĆ VUK

8.30

4

GLOBAN ALANA

8.30

5

GRZELJ JAN

8.30

6

JAGATIĆ JURAJ

8.30

7

JANIĆ JANDA TEODORA

8.30

8

KAPURAL PETRA

9.30

9

KLARIĆ GRGUR

9.30

10

KULUŠIĆ LUCIJA

9.30

11

LADOVIĆ LUKAS

9.30

12

LAURA BABIĆ

9.30

13

MALENICA SARA

9.30

14

MANDIĆ GRIGOR

9.30

15

MUSTAPIĆ EVA MIHAELA

prema dogovoru

16

PUTICA IVANO

10.30

17

SMAJILA ILAN

10.30

18

TADIĆ MARIJA

10.30

19

VIDIĆ RUŽICA

10.30

20

ZANKI MIHOVIL

10.30

 

 

 

 

© 2014 Vrtić Trnsko. Sva prava pridržana.