Upis/ Ispis

Poštovani zainteresirani korisnici,

ovim vas putem obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine po prvi puta provoditi na daljinu, odnosno elektroničkim putem.

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 25. svibnja 2020. do 5. lipnja 2020., detaljne upute možete pronaći klikom na poveznicu :

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2020./2021. na području Grada Zagreba

Sa svim pitanjima vezanim uz tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk putem e-mail adrese e-upisi.vrtici@zagreb.hr i  Vrtiću tijekom radnog vremene putem telefona ili e-pošte po početku upisnog postupka, odnosno od 25.05.2020.

Koriničke upute za predaju zahtjeva možete preuzeti  OVDJE ili na službenim stranicama Grada Zagreba.

NAPOMENA. Za djecu koja su već polaznici našeg vrtića nije potrebno podnositi novi zahtjev za upis u novu pedagošku godinu.

© 2020 Vrtić Trnsko. Sva prava pridržana.